VW Polo Diesel Make A Heroic 500-HP Dyno Pull را تماشا کنید

این قدرتمندتر از یک پورشه 911 پایه است که با موتور 3.0 لیتری تخت شش سیلندر توئین توربوشارژر 379 ، بخار قدرت تولید می کند. همچنین قدرتمندتر از Dodge Charger Scat Pack است که دارای یک موتور 6.4 لیتری V8 با قدرت 485 ، بخار در زیر کاپوت است. قیمت پورشه از 114400 دلار شروع می شود، در حالی که شارژر دارای MSRP 50330 دلار است.

مثل همیشه، مایلیم نظر شما را بد،م، بنابراین پس از تماشای ویدیوی تعبیه شده در بالای این صفحه، به بخش نظرات زیر بروید تا نظرات خود را در اختیار ما قرار دهید.


منبع: https://www.motor1.com/news/672565/vw-polo-diesel-500-hp-dyno-pull-video/

تیونینگ موتور می تواند نتایج شگفت انگیزی را به همراه داشته باشد، به خصوص زم، که برای یک وسیله نقلیه بی ادعا مانند یک ماشین شهری معمولی اعمال شود. با برخی مدهای هوشمند و کمی شجاعت، یک هاچ ، ،ل کننده می تواند به خوابی نهایی تبدیل شود. و این دقیقاً همان چیزی است که در مورد فول، واگن پولو ارائه شده در ویدیوی تعبیه شده در بالای این صفحه اتفاق افتاد.

منتشر شده در فیلم CCD کانال یوتیوب، تولید 8 دقیقه‌ای نشان می‌دهد که چگونه موتور 1.9 لیتری توربو دیزل فروتن می‌تواند خودروهایی را که بیش از 10 برابر گران‌تر از پولو هستند، که در آلمان از حدود 22800 دلار (20.830 یورو) شروع می‌شود، شرمنده کند.

البته، با انژکتورها و بادامک ارتقا یافته، توربوشارژر بزرگتر، و همچنین لوله های بزرگتر برای ورودی و اگزوز، دور از دسترس است. مجموعه فرعی هنوز موجود است، اما Polo سیاه‌شده نیز یک شگفتی بزرگ در کمین دارد: ا،ید نیتروژن.

علاوه بر این، فضای داخلی خودروی شهری کم و بیش خالی است، بنابراین مقداری کاهش وزن در آنجا اتفاق می‌افتد، و آن را به یک خواب فوق‌العاده تبدیل می‌کند که احتمالاً بسیاری از خودروهایی را که به طور قابل ملاحظه‌ای گران‌تر از پولو فروتن هستند، ش،ت خواهد داد.

سپس، با درگیر شدن نیتروژن در ،یب، خودرو 472 ، بخار قدرت و 789 نیوتن متر را کاهش داد. اما این همه ماجرا نیست، زیرا چند داینو بعداً اجرا می‌شود، پولو با اندازه یک پیت توانست قدرت شگفت‌انگیز 513 ، بخار و 865 نیوتن‌متر را از موتور دیزلی کوچک خود خارج کند، البته بسیار اصلاح شده است.

اولین چرخش دینو تنها با تقویت توربوشارژر انجام شد و موتور 1.9 لیتری TDI با فشاری حدود 40 پوند بر اینچ مربع (2.8 بار) از توربو هیب،، 366 ، بخار قدرت و 587 نیوتن متر گشتاور تولید کرد.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.