بهترین رندرهای هفته 28 نوامبر

رندر کراس اوور EV کامپکت Polestar آئودی در حال آماده سازی یک سدان الکتریکی جدید است که قرار است سال آینده رونمایی شود. ما چندین بار آزمایش آن را دیده‌ایم و این رندر جدید تغییرات حداقلی در طراحی را در مقایسه با طراحی قبلی بر اساس جدیدترین ع،‌های جاسوسی پیشنهاد می‌کند.

رندر تویوتا GR پریوس

طبق گزارش ها، Polestar نسخه اختصاصی خود از Volvo EX30 را دریافت خواهد کرد، اگرچه به صورت اختیاری در پیکربندی دو موتوره قدرتمندتر در دسترس خواهد بود. این رندر پیش نمایش مدلی است که قرار است تا سال 2024 یا 2025 معرفی شود.

این صرفاً برای سرگرمی است و بیشتر شبیه یک تمرین طراحی است زیرا ما انتظار نداریم که هرگز شاهد ورود تویوتا GR Prius به تولید باشیم. هنرمندان ما با این ایده بازی ،د و این هیبرید داغ را بسیار جذاب می‌دانند.

اینجا در Motor1.com، همه ما نقاشی های مجازی را دوست داریم و به همین دلیل است که فکر کردیم هر هفته یک مقاله رندر اضافی به اشتراک می گذاریم. این بهترین تمرین‌های طراحی را که هنرمندان خودمان ایجاد می‌کنند، و همچنین تصاویر ارائه‌شده توسط طراحان مستقل خودرو، دانشجویان، و فقط سر دنده‌های معمولی را ،یب می‌کند.

هر هفته رندرهای زیادی منتشر می کنیم. در حالی که برخی از آن‌ها مدل‌های جدید واقعی را که در چند ماه آینده عرضه می‌شوند، پیش‌نمایش می‌کنند، برخی دیگر عمدتاً برای سرگرمی انجام می‌شوند. آن‌ها خلاقیت‌های فوق‌آینده‌نگر را تصور می‌کنند که احتمالاً به این زودی‌ها به خط تولید راه پیدا نخواهند کرد.

این مقاله را با رندرهای جدید هفته گذشته هر پنجشنبه به روز می کنیم. بنابراین، زم، که بخواهید نگاهی کوتاه به آینده بیندازید، همه تفاسیر دیجیتالی جالب را خواهید داشت.

رندر فیات 600


منبع: https://www.motor1.com/news/624700/best-renderings-november-28/

شایعه‌ای در اینترنت پخش می‌شود مبنی بر اینکه فیات در حال کار بر روی جانشینی برای Multipla است که می‌تواند با یک فیات 600 جدید همراه شود.

رندر آئودی A6 E-Tron

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.