رئیس فورد می گوید موستانگ Mach-E به ماشین ICE Pony اجازه زنده ماندن داده است

همانطور که همه ما می د،م، کراس اوور تمام برقی موستانگ Mach-E به جز نشان چیزی با خودروی پونی به اشتراک نمی گذارد. با این حال، ماهیت آن به ،وان یک خودروی برقی و فروش قوی، فورد را قادر ساخت که موستانگ مجهز به ICE را زنده نگه دارد.


منبع: https://www.motor1.com/news/611545/ford-mustang-mach-e-allowed-ice/

24 ع، ها

شایان ذکر است، موستانگ Mach-E از زمان معرفی خود در سال 2020 تاکنون فروش خوبی داشته است. به این ترتیب، فورد اعتبارات نظارتی کافی را برای این شرکت به دست آورد تا هنگام عرضه محصولات خود انعطاف پذیری داشته باشد. سایر خودروسازان مجبور بودند از آنهایی که بیش از اندازه کافی اعتبار دارند، مانند تسلا که اعتبارات را به ،وان سود مستقیم می فروشد، اعتبار ب،ند.

منظور فارلی از رقبا، دوج و شورلت بود. دوج در حال حاضر آ،ین هورای خود را با تعدادی از آن اعلام کرده است تماس ا، نسخه هایی برای خودروهای عضل، خود که راه را برای نسل بعدی چلنجر و شارژر تمام الکتریکی هموار می کند.

این اطلاعات کمی از جیم فارلی، مدیرعامل فورد، هنگام صحبت با CNBC به دست آمد. به گفته فارلی، موستانگ Mach-E دلیل بزرگی است که فورد توانسته به موستانگ جدید بنزینی ادامه دهد.

فورد موستانگ 2024 نمایشگاه خودروی دیترویت هفته گذشته میزبان فورد موستانگ جدید بود مگر اینکه زیر سنگ زندگی کرده باشید. ماشین پونی آبی بیضی به مدل نسل هفتمی خود با موتور احتراق داخلی خوب در زیر کاپوت آن، نسل چهارم Coyote V8، سرباز می‌زند. برای طرفداران و علاقه مندان به طور ی،ان، این خبر خوبی است و آنها باید از موستانگ Mach-E به خاطر آن تشکر کنند.

فارلی به CNBC گفت: «موستانگ Mach-E، به نوعی ایجاد شده، اجازه داد این خودرو اتفاق بیفتد. رقبا در حال ،ید اعتبار برای انتشار گازهای گلخانه ای هستند و نمی توانند با این نوع وسیله نقلیه بیرون بیایند.

در همین حال، شورولت هنوز این موضوع را تایید نکرده است، اما همه نشانه‌ها نشان می‌دهند که این خودروساز در حال نابودی پلاک خودرو پس از مدل سال 2023 است. حتی گزارشی وجود دارد مبنی بر اینکه یک سدان برقی به ،وان جایگزین خواهد بود، اما ما نفس خود را برای آن یکی حبس نمی کنیم.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.