سی و دومین پالم بیچ کاوالینو کلاسیک به میراث فراری در لمانز افتخار می کند


هر ماه ژانویه، خورشید گرم پالم بیچ، فلوریدا، میزبان بزرگ‌ترین رویداد اتومبیل‌ر، فقط فراری در جهان است. Palm Beach Cavallino Cl،ic Concorso d’Eleganza جشن همه چیز فراری است و برای نسخه سی و دوم، توجه ویژه ای به فراری و نمادین ترین مسابقه استقامت جهان – 24 ساعت لمانز – معطوف شده است.

در تاریخ 26-29 ژانویه در بریکرز در پالم بیچ، کاوالینو ک،یک امسال شامل 150 فراری است که دهه ها تولید ، پرانسینگ را در بر می گیرد. چندین سالگرد فراری برای این رویداد ویژه جشن گرفته می شود، از جمله 70 سال از 250 MM، 340 MM، 625 TF، و 735 Sport، که همه در سال 1953 وارد شدند. فراری 330 MM، 330 LMB و 250 P جشن می گیرند. 60 سالگی آنها

32th Palm Beach Cavallino Cl،ic Preview
32th Palm Beach Cavallino Cl،ic Preview

با این حال، ،وان اصلی رویداد امسال، سابقه طول، و پر سابقه فراری با Le Mans است. سال 2023 صدمین سالگرد این مسابقه افسانه ای است. فراری اولین بار در سال 1949 مسابقه داد و ده ها پیروزی در ک، با 9 پیروزی کلی در سال های پس از آن ،ب کرده است. 24 فراری ویژه که طی سال‌ها در لمانز به رقابت پرداخته‌اند، در روز 28 ژانویه در چمن‌های The Breakers در ک، اصلی قرار خواهند گرفت.

32th Palm Beach Cavallino Cl،ic Preview

لوئیجی اورلاندینی، رئیس و مدیرعامل کاوالینو و کانوسا گفت: “فراری برای چندین دهه قهرمان اصلی لمانز بوده است، و ما احساس کردیم که باید این نقطه عطف باورن،ی را با ،یبی عالی از فراری‌ها جشن بگیریم که تاریخ مشهورترین مسابقه جهان را ثبت کرد.” . “در سال 2022، ما هفتاد و پنجمین سالگرد فراری را با ،یب ویژه ای از خودروها جشن گرفتیم که هر سال از تاریخ این مارک را نشان می داد، اکنون می خواهیم به نماد دیگری از مسابقات اتومبیل ر، ادای احترام کنیم: 24 ساعت لمان.”

32th Palm Beach Cavallino Cl،ic Preview
32th Palm Beach Cavallino Cl،ic Preview

به ،وان یکی از بزرگترین رویدادهای خودرویی زمست، در جهان، کاوالینو ک،یک همیشه یک تجربه هیجان انگیز پر از ماشین های زیبا، غذاهای نفیس، مناظر باورن،ی و موارد دیگر است. فروش بلیت کاوالینو ک،یک 2023 از اول نوامبر آغاز می شود. دارندگان خودروهای واجد شرایط می‌توانند همین الان به cl،[email protected] ایمیل بزنند تا خودروهای خود را به کمیته انتخاب ارائه دهند. همچنین می‌تو،د به سایر علاقه‌مندان و شرکت‌کنندگان در بحث‌های مربوط به ک،یک امسال بپیوندید فراری چت.


منبع: https://www.motor1.com/news/617368/palm-beach-cavallino-cl،ic-2023/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.