ظاهراً اولین نمایش BMW XM در 27 سپتامبر انجام می شود

با این حال، تصاویر ثبت اختراع به بیرون درز کرده و آ،ین تصاویر جاسوسی سرنخ هایی را ارائه کرده اند و از مفهوم قابل تامل BMW XM فاصله زیادی ندارند. تغییرات مورد انتظار عبارتند از تهاجمی کمتر نمای جلو، خط سقف باریک کمتر و استفاده از دستگیره های معمولی درب. به طور کلی، تغییرات باید XM را معمولی‌تر از مدل مفهومی جلوه دهد – اگرچه هیچ‌، نمی‌تواند از جلوپنجره نور، قطبی فرار کند.


منبع: https://www.motor1.com/news/609473/bmw-xm-debut-september-،or/

اگر شایعه اولین عرضه در ماه سپتامبر درست باشد، احتمالاً به زودی XM را در فرم تولید خواهیم دید و تمام اطلاعات مربوط به مدل مستقل M را تأیید خواهیم کرد – اولین مورد پس از M1 کوپه محترم.

15 ع، ها

این سیستم انتقال قدرت به یک گیر،س هشت سرعته اتوماتیک ZF متصل می شود. PHEV باید بتواند با برق خالص تا 50 مایل کار کند. ما قبلاً BMW XM را به صورت نمونه اولیه رانندگی کرده‌ایم، اما برای پنهان ، طراحی آن، آن را در کامو پیچیده شده بود.

ع، جاسوسی BMW XM 2023

BMW XM یک پلاگین هیب، است که از یک موتور جدید 4.4 لیتری دو توربوشارژر S68 V8 با موتور الکتریکی جفت شده است. XM Concept که پیش‌نمایش طراحی این مدل را نشان می‌داد، دارای قدرت 750 ، بخار (551 کیلووات) بود، اما ما متوجه شدیم که نسخه تولیدی آن فقط 644 ، بخار (485 کیلووات) و 650 پوند فوت (884 نیوتن متر) گشتاور. پس از XM معمولی، نسخه داغ‌تری عرضه خواهد شد که می‌تواند تا 737 پوند فوت (1000 نیوتن متر) پیچ و تاب داشته باشد.

بر اساس گزارشی که توسط بی ام و بلاگمنابع ناشناس فاش ،د که رونمایی BMW XM در 27 سپتامبر 2022 اتفاق می افتد، که تا زمان نگارش این مقاله چند هفته دیگر باقی مانده است. هنوز جزئیاتی از راه‌اندازی منتشر نشده است، اما مطمئناً در هفته‌های آینده صدایی را دریافت خواهیم کرد. یک تیزر از BMW XM در حال حاضر در وب سایت مصرف کنندگان این شرکت منتشر شده است.

ب‌ام‌و XM در اوا، سال وارد مرحله تولید می‌شود، بنابراین می‌د،م که شاسی‌بلند عملکردی M مستقل زودتر معرفی خواهد شد. ظاهراً راه اندازی در این ماه انجام می شود.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.