مرسدس بنز CLA شوتینگ بریک اسپید مخفی کردن تغییرات جزئی در ویدیو

تنها در سال 2019 بود که مرسدس بنز نسل دوم CLA سقف بلند را در نمایشگاه خودرو ژنو معرفی کرد. با این حال، CLA S،oting Brake در حال حاضر فیس لیفت شده است، و مشاهده های اخیر به تازگی تایید کرده اند که این چیزی است که باید در ماه های آینده مراقب آن بود.

نمای جلو و عقب CLA S،oting Brake به روز شده تغییرات زیادی را به همراه خواهد داشت. ما انتظار انحراف زیادی در جلوپنجره نداریم، اما روی سپر جلوی اصلاح‌شده حساب می‌کنیم، مخصوصاً در ورودی‌ها برای تازه نگه داشتن طراحی. اگرچه ممکن است تغییراتی در گرافیک چراغ‌های جلو وجود داشته باشد و در نمونه اولیه که در بالا مشاهده شد به خوبی پوشش داده شده است.

ما انتظار داریم مرسدس بنز از فیس لیفت CLA های چهار در و پنج در در اوا، سال رونمایی کند، بنابراین این چیزی است که باید در هفته ها/ماه های آینده مراقب آن باشیم.


منبع: https://www.motor1.com/news/615137/mercedes-cla-s،oting-،ke-spy-video/

در زیر کاپوت، احتمالاً مرسدس از همان ارتقاهایی که در هاچ ، و سدان ک، A اخیراً به روز شده، همراه با مشتقات داغ تر AMG دیده می شود، استفاده خواهد کرد. این بدان م،است که موتور 2.0 لیتری چهار خطی توربوشارژ کنونی به مدل سال 2023 منتقل خواهد شد، اما با فشار بیشتر از یک مجموعه پیشرانه هیب، ملایم.

25 ع، ها

در داخل، تغییرات فنی نیز انتظار می رود، اما اطلاعات دقیق در این مرحله کمیاب است. انتظار می‌رود که آ،ین نسخه این خودروساز از سیستم اطلاعات سرگرمی MBUX خود در مدل‌های فیس لیفت عرضه شود.

با حسن نیت از YouTube walkoARTvideos، CLA شوتینگ بریک فیس لیفت شده در حین گشت و گذار در یک گذرگاه عمومی مشاهده شد. و درست مانند مشاهدات قبلی، نمونه اولیه با پنهان‌کاری‌هایی عرضه شد که سعی می‌کنند تغییرات جزئی را که قرار است برای کوپه سقف بلند رخ دهد، پنهان کنند.

ع، جاسوسی فیس لیفت مرسدس بنز CLA

در همین حال، انتهای عقب همان پوشش های استتاری جزئی را در اطراف چراغ های عقب تطبیق می دهد. باز هم، ممکن است تغییراتی در گرافیک وجود داشته باشد، اما در این مرحله نمی‌تو،م چیزی را مشخص کنیم. در نمونه اولیه گرفتار شده توسط walkoARTvideosسپر و دیفیوزر نیز پوشیده شده بودند، برخلاف آنچه در ماه اوت دیدیم.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.