کیا سورنتو، اسپورتیج از روی برد مداری که می تواند آتش بگیرد فراخوانی شد

بر اساس اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه (NHTSA)حدود 70000 دستگاه کیا سورنتو و اسپورتیج در فراخوان مذکور گنجانده شده است. بیش از 22000 دستگاه از آن دسته دسته یدک کش خود را به ،وان گزینه نصب شده در پورت (PIO) دارند. در همین حال، نزدیک به 49000 دستگاه لوازم جانبی را در نمایندگی نصب ،د.

طبق سند فراخوان:

کیا سورنتو پلاگین هیب، 2023


منبع: https://www.motor1.com/news/612276/kia-sorento-sportage-recall-fire/

با این حال، درمان هنوز در هر دو موقعیت در دست توسعه است. همچنین به دارندگان وسایل نقلیه توصیه می شود تا زم، که مشکل حل نشده است، بیرون از ساختمان ها پارک کنند. کیا گفت که از قبل به فروشندگان توصیه شده است که فروش دسته یدک کش را متوقف کنند.

اگر مشکوک هستید که سورنتو یا اسپورتیج شما بخشی از فراخوان ذکر شده است، ممکن است بخواهید برای تأیید و اقدام با فروشنده خود تماس بگیرید.

شرکت کیا آمریکا فراخوان داوطلبانه ای از خودروهای خود را در ارتباط با خطر آتش سوزی دیگری صادر کرده است – آ،ین مورد از مجموعه فراخوان های مرتبط با آتش سوزی در بین خودروهای گروه موتور هیوندای. این بار، نقص در ماژول مهار ،سل است که ممکن است در حین رانندگی آتش بگیرد یا احتراق خاموش باشد – شبیه به فراخوان قبلی هیوندای/کیا اما کمی متفاوت است.

نیازی به گفتن نیست که تنها واحدهای سورنتو و اسپورتیج که دارای لوازم جانبی دسته یدک کش اصلی کیا هستند بخشی از فراخوان هستند.

25 ع، ها

در حالی که مشابه فراخوان قبلی مربوط به هیوندای پالیسید و کیا تلوراید به نظر شبیه به نظر می رسید، لوازم جانبی مهاربند یدک کش که در این فراخوان اخیر شرکت داشت توسط یک شرکت متفاوت به ویژه توسط موبیس قطعات آمریکا عرضه شد.

برای سورنتو، واحدهای MY 2016 که در 27 اکتبر 2014 تولید شده بودند، تحت تأثیر قرار گرفتند، در حالی که مدل‌های جدیدتر، از جمله کیا سورنتو PHEV 2023، از این نقص مستثنی نیستند. از سوی دیگر، واحدهای اسپورتیج ساخته شده از 10 دسامبر 2015 تا 7 دسامبر 2021 را شامل می شود.

آلودگی مواد خارجی و رطوبت روی برد مدار چاپی ماژول مهار ،سل (PCB) ممکن است منجر به اتصال کوتاه الکتریکی شود و در نتیجه خطر آتش سوزی ماژول مهار ،سل را افزایش دهد. منشا آلودگی PCB در حال حاضر ناشناخته است اما در دست بررسی است.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.