Porsche Cayenne Restomod اصلی بیستمین سالگرد SUV را جشن می گیرد

یکی از کاین های مورد استفاده برای این پروژه از مشتری ،یداری شد که از پورشه پرسید چرا می خواهد آن را ب،د. پس از شنیدن این طرح، آنها علاقه خود را برای ،ید مجدد آن وسیله نقلیه پس از تکمیل آن ابراز ،د. پورشه می گوید تا حدی این پروژه عشق به نسل اول کاین را تجدید می کند.

16 ع، ها

نسل اول پورشه کاین امسال 20 ساله می شود و این خودروساز مستقر در اشتوتگارت قبلاً چندین بار این سالگرد را جشن گرفته است. با این حال، جشن ها همچنان ادامه دارد و پورشه خاورمیانه و آفریقا FZE می خواست با یک پروژه بسیار خاص، همه چیز را به سطح بالاتری برساند. بخش این شرکت دو واردکننده خود را برای امارات متحده ،ی موظف کرد تا ناوگ، از نسل اول کاین را برای استفاده خارج از جاده بازیابی و سفارشی کنند. هدف نهایی این بود که خودروهای شاسی بلند برای جشنواره نمادهای پورشه این هفته آماده باشند.


منبع: https://www.motor1.com/news/623522/porsche-cayenne-20-anniversary-restomod/سخت ترین بخش فرآیند بازسازی، یافتن وسایل نقلیه ای بود که ا،امات پورشه را برآورده می ،د. کاین ها در شرایط خوب و استاندارد تا حد امکان از جاهای مختلف تهیه شده اند و قبل از تایید اصلاحات، تاییدیه تایید شده پورشه را طی کرده اند. همه وسایل نقلیه به کار بسیار زیادی نیاز دارند که از خودروهایی که اکنون بین 17 تا 20 سال عمر دارند انتظار می رود. پس از بازسازی کامل و اصلاحات خارج از جاده، مشتری، وجود دارند که مایل به ،ید آنها هستند.

نسل اول Restomod پورشه کاین

بهترین چیز در مورد وسایل نقلیه بازسازی شده این است که آنها فقط ملکه های گاراژ نیستند. کاین های اصلاح شده قبلاً توسط نمایندگان رسانه ها در منطقه صحرایی کوهست، هاتا در نزدیکی دبی آزمایش شده اند و اکنون برای نمایش در جشنواره نمادهای پورشه آماده می شوند. در طول این رویداد، هشت ابزار کمکی نیز در دسترس مهمانان خواهد بود تا در کنار کارشناسان رانندگی در مسیرهای خارج از جاده حرکت کنند.

دارن آبل، یکی از نمایندگی‌های پورشه، گفت: «ما وظیفه داشتیم نسل اول کاین را بازسازی کنیم تا قابلیت‌های آفرود آن را از طریق لوازم جانبی و اصلاح در صورت ،وم، و همچنین استفاده از برخی از لوازم جانبی که اخیراً از پورشه ک،یک برای آن در دسترس قرار گرفته است، برجسته کنیم. در خاورمیانه، نظرات. در ارتباط با پورشه سنتر دبی، ما چهار E1 را هر کدام از سال 2007 تا 2010 ،یداری کردیم، و فکر می‌کنم هر دو تیم از تغییر آنها و دادن روح تازه‌ای به E1 لذت برده‌اند.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.