آئودی RS Q3 2023 نسخه 10 ساله با تریم مشکی فراوان عرضه شد

باور ،ش سخت است، اما آئودی RS Q3 10 سال است که وجود دارد. این کراس اوور توربوشارژ در سال 2013 وارد صحنه شد و آئودی برای احترام به یک دهه حضور خانواده در اطراف شهر، انواع تاریکی را به هاله RS Q3 اضافه می کند.

آئودی RS Q3 Edition 10 Years 2023 در پایان اکتبر در آلمان برای سفارش در دسترس خواهد بود. این یک افزودنی 5990 یورویی به قیمت پایه است و در حالی که 555 برای بازارهای جه، ساخته می شود، آمریکای شمالی را شامل نمی شود.

65 ع، ها


منبع: https://www.motor1.com/news/615470/2023-audi-rs-q3-debuts-black-trim/آئودی RS Q3 10 ساله زیر پوست همه چیز ثابت می ماند و این چیز بدی نیست. موتور 2.5 لیتری پنج خطی تقویت شده 395 ، بخار (294 کیلووات) قدرت دارد که از طریق گیر،س هفت سرعته S ترونیک به هر چهار چرخ ارسال می شود. ترمزهای کربن سرامیکی یک ارتقاء اختیاری هستند، با کالیپرهای ترمز خا،تری استاندارد و کالیپرهای قرمز یا آبی در دسترس هستند. RS Q3 می تواند در 4.5 ث،ه به سرعت 60 مایل در ساعت برسد و حدا،ر سرعت آن 155 مایل در ساعت است. با این حال، آئودی می‌تواند در صورت تمایل آن محدودکننده را دور بزند و به کراس اوور اجازه می‌دهد به حدا،ر سرعت 174 مایل در ساعت برسد.

این برای چیزی که اساساً یک بسته ظاهری مشکی است، بسیار زیبا است، بنابراین آئودی RS Q3 نسخه 10 سال 2023 را ایجاد کرد. در ،مت بیرونی، مدل ویژه دارای رینگ‌های مشکی ۲۱ اینچی دو پره است که با ،تیک‌های سری ۲۲۵/۳۵ پوشیده شده‌اند. رنگ مشکی بیشتری برای تزئینات در و پنجره، آینه‌های جانبی، ،مت دیفیوزر، تیغه‌های اسپوی، جلو، و نشان آئودی نیز به رنگ مشکی براق است. چراغ‌های جلوی LED کمی تیره شده‌اند، و همه اینها با دو رنگ بیرونی – نقره‌ای شبنمی یا متالیک خا،تری کرونوس، که دومی منحصر به نسخه 10 سال است، در تضاد است.

در داخل، آئودی به مدل ویژه صندلی‌های سطلی RS با پوشش‌های کربن مات پشتی صندلی‌ها را می‌دهد. با ،یب چرم مشکی و دینامیکا برای سطوح صندلی و ،مت‌هایی از پانل ابزار، تاریکی بیشتری وجود دارد. دوخت کنتراست مسی، مانند برند RS Q3 روی کفپوش ها، وقفه ای بصری از فضای داخلی یکنواخت ارائه می دهد. صفحه نمایش RS Q3 به سرنشینان یادآوری می کند که این یک تریم تولید محدود است و در مجموع فقط 555 دستگاه برنامه ریزی شده است.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.