ایلان ماسک می گوید کامیون سایبری «به اندازه کافی ضد آب» برای عبور از دریاچه ها و دریاها

این اولین باری نیست که ماسک در مورد قابلیت های آبی سایبرتراک توییت می کند. در آوریل 2020، ماسک در سایت رسانه های اجتماعی پست کرد که کامیون “برای مدتی شناور شویداما تمایلات آبدوست ماسک حتی به عقب‌تر برمی‌گردد، زم، که او پست کرد که مدل S همچنین می‌تواند برای «دوره‌های زم، کوتاه» به یک قایق تبدیل شود، اما این چیزی بود که شرکت به هیچ‌، توصیه نمی‌کرد. هرچند از چرخش چرخ.

قرار بود این کامیون در اوا، سال 2021 وارد تولید شود، اما این ضرب الاجل بدون ،وج کامیون از خط مونتاژ گذشت و گذشت. تولید تا اوا، سال 2022 به تعویق افتاد، اما این اتفاق نمی افتد. در عوض، قرار است تولید در اوایل سال 2023 آغاز شود.

تسلا Cybertruck را در نوامبر 2019 معرفی کرد و جهان را با کامیون مثلثی شکل با لبه‌های تیز و شیشه‌ای که در حین رونمایی ش،ته شد، معرفی کرد. خودروساز یک عدد را عرضه کرد نسخه به روز شده کامیون در اوایل سال جاری، تغییرات و بهبودهای متعددی را نشان می دهد. به ،وان مثال، تسلا شیشه عقب را به صورت الکترونیکی جمع کرد و دوربین های دید جانبی را تغییر مکان داد.

149 ع، ها


منبع: https://www.motor1.com/news/613381/elon-musk-says-cybertruck-waterproof/

تسلا سایبرتاک

ماسک اکنون می گوید که Cybertruck می تواند از رودخانه ها، دریاچه ها و دریاهایی که خیلی متلاطم نیستند عبور کند. با این حال، مشخص نیست که چگونه عبور از چیزی به اندازه یک دریا با ،مت اول توییت انجام می شود. “به اندازه کافی ضد آب” و “خدمت مختصر” کلماتی نیستند که اغلب با کشتی های قابل دریا مرتبط هستند. ماسک این توییت را با توییت دیگری دنبال کرد و اظهار داشت که Cybertruck به این قابلیت نیاز دارد تا بتواند از کانال به جزیره پادر ج،ی در تگزاس عبور کند.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، روز پنجشنبه در توییتر جزئیات جدیدی را در مورد Cybertruck به اشتراک گذاشت. ماسک در توییتی اعلام کرد که این کامیون به اندازه کافی ضد آب خواهد بود تا به طور خلاصه به ،وان یک قایق عمل کند.

کامیون‌ها و شاسی‌بلندها که قادر به عبور آب هستند چیز جدیدی نیست، جیپ ر،ر، فورد برانکو و سایرین این قابلیت را برجسته می‌کنند. اما تبدیل یک کامیون به یک قایق کارآمد کار متفاوتی است. آب و ف، با هم مخلوط نمی شوند و آب شور فوق العاده خورنده است. تسلا در گذشته ادعاهای جسورانه ای داشته است و باید ببینیم که آیا این مورد پس از شروع تولید Cybertruck به نتیجه می رسد یا خیر.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.