بهترین عکس های جاسوسی برای هفته 9 ژانویه

ع، جاسوسی فیس لیفت نمای جلو پورشه کاین کوپه 2024 ع، جاسوسی مرسدس-AMG GLC 43 کوپه 2024 Rear View

15 ع، ها

این نسل بعدی AMG کوپه GLC در جاده نزدیک مقر مرسدس-AMG است. ما انتظار داریم که آن را شبیه مدل استاندارد اما با ،اصر تهاجمی تر در بیرونی به نظر برسد.

18 ع، ها

17 ع، ها

این استون مارتین DB11 استتار زیادی دارد و بر،ب‌های نمونه اولیه خودرو روی آن نصب شده است. ما معتقدیم این وسیله نقلیه در واقع یک قاطر آزمایشی برای جانشین مدل است. اگرچه هنوز رازهای زیادی در مورد این خودرو وجود دارد. جزئیات داخلی و پیشرانه از جمله مواردی است که هنوز در مورد آن نمی د،م.

شورولت کوروت E-Ray هیب، در 17 ژانویه عرضه خواهد شد. این ع، های جاسوسی به ما اجازه می دهند مدل را بدون هیچ گونه استتار ببینیم. این استایل ،یبی از مدل های Stingray و Z06 است. همچنین یک نمای جلوی اصلاح شده و دریچه های بازطراحی شده سپر عقب نیز وجود دارد.

در اینجا مدل کوپه GLC داغتر است. گا،ی شامل نگاهی به داخل خودرو است.

ع، های جاسوسی فیس لیفت پورشه 911

Motor1.com تقریباً هر روز و گاهی اوقات بیشتر از آن، تصاویر جاسوسی از وسایل نقلیه آینده قرار می دهد. اگر می‌خواهید در لبه پیشرفت آنچه در راه است بم،د، این لیست از تمام اجمالی خودروهای توسعه‌یافته در هفته گذشته را بررسی کنید.

ع، های جاسوسی مینی کانتریمن نسل بعدی

در اینجا نگاهی عالی به پورشه 911 تازه شده داریم. دماغه ای اصلاح شده با لت های فعال در گوشه ها. در ،مت عقب نیز تغییراتی وجود دارد، اما مهندسان نمی خواهند ما آن را ببینیم، بنابراین منطقه را در یک پنل پوشش می دهند.

ع، جاسوسی جدید فیس لیفت فول، واگن توآرگ

مرسدس در حال حاضر روی به‌روزرس، کراس اوور الکتریکی EQA کار می‌کند. بینی زیر استتار است، اما به نظر می رسد که ظاهر نرم تری دارد. به نظر می رسد چراغ های عقب جدیدی نیز وجود دارد.

ع، های جاسوسی Buick Envista Avenir

24 ع، ها

این پورشه کاین کوپه تقریباً هیچ استتاری نمی‌پوشد. تغییرات طراحی با تغییراتی مانند دریچه های اصلاح شده در فاسیا و چراغ های جلوی اصلاح شده جزئی هستند.

35 ع، ها


منبع: https://www.motor1.com/news/630893/best-spy-s،ts-for-the-week-of-january-9/

مرسدس G ک، در حال دریافت نسخه الکتریکی است. این یکی بسیار شبیه نمونه اولیه قبلی است. مهندسان آن را با یک الگوی استتار جالب می پوشانند که ظاهر یک نقشه توپوگرافی و یک تخته مدار را با هم ،یب می کند.

24 ع، ها

Touareg هنوز هم بخشی از مجموعه فول،‌واگن در اروپا است و در حال به‌روزرس، است. سپر، جلوپنجره و چراغ‌های جلو ظاهری اصلاح‌شده دریافت می‌کنند. چراغ های عقب دارای گرافیک داخلی جدید هستند

ع، های جاسوسی هیب، شورلت کوروت E-Ray 2024

8 ع، ها

10 ع، ها

ع، های جاسوسی فیس لیفت 4 در مرسدس-ای ام جی GT ع، جاسوسی داخلی BMW X3 جدید ع، های جاسوسی مرسدس بنز EQG

14 ع، ها

بیوک انویستا از چین به خط تولید این برند در ایالات متحده می پیوندد. این یکی تریم برتر Avenir است. در مقایسه با مدل های دیگر، این مدل دارای تریم کرومی بیشتری روی بدنه است.

ع، های جاسوسی فیس لیفت مرسدس EQA

این گا،ی نگاهی عالی به داخل X3 جدید به ما می دهد. کابین همچنان دارای پوشش های پارچه ای در بسیاری از بخش ها است تا ما را از دیدن جزئیات دور نگه دارد. ما می‌تو،م یک قاب تکی برای دسته ابزار و سیستم اطلاعات سرگرمی ببینیم.

مرسدس در حال کار بر روی اصلاحات بیشتری در کوپه 4 در AMG GT است. فاسیای جلوی استتار نشان می دهد که بینی به روز شده ای دارد.

ع، جاسوسی جدید Mercedes-AMG GLC 63 Coupe

13 ع، ها

یک مینی کانتریمن جدید در راه است. این یکی از استتارهای زیادی استفاده می کند، از جمله پانل روی کاپوت برای پنهان ، طرح.

13 ع، ها

ع، جاسوسی استون مارتین DB12 Side View

8 ع، ها

9 ع، ها

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.