تسلا مدل 3 تنظیم شده توسط منهارت، سیستم تعلیق کاهش یافته، اسپلیتر جدید

Manhart اغلب دوست دارد تا چیزها را تا حد زیادی تنظیم کند، اما با تسلا مدل 3 رویکرد محتاطانه ای را در پیش گرفته است. متخصص تیونینگ پس از فروش به سدان برقی تغییراتی مختصر داده است و با چند ترفند حضور بصری آن را افزایش داده است.

مدل 3 با ارتقای منهارت بر پایه تریم پرفورمنس دو موتوره است. این موتور 513 ، بخار (377 کیلووات) و 486 پوند فوت (660 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. نیرو از باتری استاندارد لیتیوم یون 82 کیلووات ساعتی ارائه شده در تسلا تامین می شود. نام مدل 510 نشان دهنده ،وجی EV است.

در حالی که Manhart فضای داخلی مینیمالیستی مدل 3 را ارتقا نداده است، متخصص در صورت درخواست، ارتقاء کابین را ارائه می دهد. این شرکت همچنین می تواند سیستم ترمز را برای عملکرد بهتر تغییر دهد. این مدل دارای شیشه‌های عقب رنگی برای پیتزا بیشتر است.

Manhart TM3 510

Manhart همچنین یک اسپلیتر کربنی جدید به تسلا مدل 3 اضافه کرده است و این تنها ارتقاء بصری خودرو نیست. یک ست ع، برگردان به رنگ قرمز و خا،تری با نواری که کاپوت و صندوق عقب را پوشانده است، خودرو را تزئین کرده است. این خودرو همچنین دارای لهجه‌های قرمز رنگ در ساقه‌های آینه‌های جانبی و یک برگردان ظریف Manhart در پایین درها است که با یک نوار قرمز برجسته شده است. مجموعه ع، برگردان همچنین دارای یک بر،ب برای فاسیای جلو است که به خودروی برقی جلوه ای شبیه جلوپنجره لانه زنبوری می دهد.

20 ع، ها

بسیاری از به روز رس، های Manhart برای سایر مدل ها و مدل ها اغلب شامل افزایش عملکرد عظیم برای پیشرانه است. ماشین‌های آن اغلب ، بخار بیشتری نسبت به نوع استوک تولید می‌کنند، اما انجام این سطح از تیونینگ با خودروهای برقی سخت‌تر است، زیرا خودروسازان نرم‌افزار ماشین را از هک و سرهم‌بندی قفل می‌کنند. ارتقای تسلا مدل 3 منهارت به خودروی برقی جلوه بصری متوسطی می‌دهد حتی اگر پیشرانه ثابت بماند. این یکی از راه های متمایز شدن در ایستگاه شارژ است.


منبع: https://www.motor1.com/news/614520/tesla-model-3-tuned-manhart/بزرگترین تعلیق جدید است. Manhart TM3 510 فنرهای کاهش دهنده را از H&R دریافت می کند و این سدان را به زمین نزدیک می کند. رینگ های جدید Manhart Barracuda با اندازه 21 اینچ به حضور بصری آن افزوده است. آنها به رنگ خا،تری پلاتینی ساخته شده اند، اما مشتریان می توانند رنگ لبه دلخواه خود را انتخاب کنند. ،تیک های 235/30R21 دور چرخ ها می پیچند.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.