خودروی مرموز فرمول 1 فراری دوباره در بزرگراه چک مشاهده شد

فرمول 1 به جمهوری چک بازگشته است، و نه، ما در مورد برنامه جایزه بزرگ در کشور واقع در اروپای مرکزی صحبت نمی کنیم – چیزی که قبلا هرگز اتفاق نیفتاده است.

راننده هر که بود، مطمئناً آنقدر شجاع بود که دوباره در فضای باز بیرون بیاید. و بله، او هنوز کلاه ایمنی بر سر دارد و هویت خود را پنهان می کند.


منبع: https://www.motor1.com/news/604257/ferrari-f1-car-czech-highway/

به نظر می رسد این خودروی مسابقه ای ادای احترام به فراری F2004 باشد که توسط فوق ستاره F1 مایکل شوما، در فصل 2004 موتوراسپرت استفاده شد. این همچنین دارای شماره 7 است که به نظر ما ادای احترامی به هفت ،وان جه، شومی است – آ،ین آن در سال 2004 با استفاده از F2004 به دست آمد.

ما در مورد خودروی بدنام فرمول 1 صحبت می کنیم که در جاده های عمومی در حال رانندگی است. چند سال پیش، یک خودروی قرمز رنگ فراری F1 در بزرگراه D4 بین Pří،m و Dobříš دیده شد.

شایان ذکر است، هیچ راننده فرمول 1 فراری از سال 1990 تا 2009 شماره 7 را به خود اختصاص نداد.

ناگفته نماند که اتومبیل های فرمول 1 و سایر اتومبیل های مسابقه ای قانونی نیستند. این ماشین های تخصصی دارای مشخصات استاندارد جاده ای نیستند و فقط مجاز به رانندگی در مسیرهای مسابقه و مدارهای بسته هستند. نزدیکترین چیز به فرمول 1 برای جاده مرسدس AMG One است.

پلیس چک برای ردیابی راننده درخواست کمک کرد که این کار را انجام داد. مظنون 45 ساله به دلیل عدم شناسایی واضح و به لطف کلاه ایمنی که به سر داشت، از مجازات فرار کرد. این مجازات ها شامل ممنوعیت استفاده از گذرگاه تا یک سال، به علاوه ده ها هزار دلار جریمه کلی می شد.

به نظر می رسد که این مجازات ها هیچ تاثیری بر مجرم ندارد زیرا او دوباره به جاده بازگشته است. این بار، او در یک ویدیوی نزدیک توسط یکی از خوانندگان iDNES، که در بالای این صفحه تعبیه شده، گرفته شد.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.