سئو خارجی چیست؟ حاوی نکات طلایی آف پیچ منتوریکس -بهترین بک لینک

برای مثال، اگر صاحب یک سایت مسافرتی هستید، باید اغلب لینک‌هایی که می‌گیرید از سایر سایت‌های مسافرتی، بلاگرها، سایت‌های سفرنامه، توریسم و مانند آنها باشد. دلیل اصلی آن این است که تغییر سیگنال های اجتماعی بسیار آسان است. شما می توانید هزاران social share را با چند دلار در سایت هایی مانند Fiverr خریداری کنید. به طور کلی، مواردی که به این سادگی تغییرپذیرند، فاکتورهای رتبه بندی معتبری محسوب نمی‌شوند.

 • اصول سئو، یکی از معیارهای سنجش میزان کیفیت یک سایت و محتواهای قرار گرفته در آن است که رعایت آن‌ها می‌تواند به راحتی موفقیت یک کسب و کار را در فضای اینترنت تضمین کند.
 • یک سایت با کیفیت و مفید به احتمال زیاد دارای لینک های بازگشت بسیار از سایت های دیگر است و احتمالا با برند خود در شبکه های اجتماعی فعال است و توسط مخاطبان خود به اشتراک گذاشته می شود.
 • به هر حال این مهم است که با مردم در ارتباط باشید و خدمات خوب و با کیفیتی ارائه دهید.
 • ساخت بک لینک، معرفی سایت در شبکه‌های اجتماعی و تقویت برندینگ از مهم‌ترین امور موثر در Off Page SEO می‌باشند که هر کدام باید به روش صحیح به کار برده شوند.
 • اگر در مورد سئو سایت و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو (البته درستش بهینه سازی سایت برای کاربرا…
در مقابل، تمامی مواردی که خارج یک سایت بررسی می‌شوند و بر روی جایگاه آن در موتورهای جستجو مانند Bing، Google، Yahooو… اثر می گذارند،سئو خارجی سایت است. مفهوم سئو خارجی سایت “سئو آف پیج” بر‌خلاف سئوی داخلی که بر روی وب سایت و طراحی و عملکرد درونی آن انجام می‌شود، شامل اقدامات و تغییراتی است که بیرون سایت، صورت می‌پذیرند. با عضویت در این فروم‌ها، پاسخ به سوالات کاربران و البته ایجاد بک لینک‌های مناسب به وب­سایت، به‌ بهبود سئو سایت کمک کنید. این لینک‌ها، معتبر و مفید هستند و کاربران را به‌ سمت سایت هدایت می‌کنند. بر‌خلاف سئوی داخلی که بر روی صفحات داخلی وب‌سایت، طراحی و عملکرد درونی آن انجام می‌شود، سئو آف پیج شامل اقدامات و تغییراتی است که خارج از مرزهای سایت، صورت می‌پذیرند.

 • استفاده از ابزار لینک سازی وبلاگ‌ها قرار نیست در کوتاه‌مدت معجزه کند، اما مطمئن باشید در بلندمدت نتایج مثبت آن را مشاهده خواهید کرد.
 • سئو در واقع به معنای پیروی از قوانین و مقررات گوگل برای رتبه‌بندی است و امتیاز اسپم، دقیقاً به معنای نقض این قوانین است.
 • وبلاگ نویسی روی محتوای باکیفیت سرمایه گذاری کنید که برای مشتریان بالقوه شما مفید است.
 • بدین‌وسیله آن‌ها می‌فهمند نام برند شما چیست تا در کلمات کلیدی مرتبط شما را رتبه‌بندی کنند.
 • در نظر داشته باشید که سئو به معنای بهینه سازییک سایت برای موتورهای جست و جو با استفاده از تمامی روش های سئو (شامل داخلی، خارجی، محلی و تکنیکال) است.
 • تنها تفاوت واقعی بین منشن با لینک و منشن بدون لینک این است که اولی قابل کلیک است و می تواند منجر به ترافیک ارجاعی بیشتری شود.
نقل قول (موارد ذکر شده مربوط به کسب و کار آنلاین شما) شبیه بک لینک ها عمل میکند. هنگام ایجاد نقل قول آنلاین، حتما اطمینان حاصل کنید که نام و آدرس و شماره تلفن کسب و کار شما در همه وب سایت ها صحیح و دقیق است. نقل قول ها میتوانند در شبکه های اجتماعی، کتاب های راهنمای آنلاین و سازمان های محلی مانند وب سایت بازرگانی محله شما اعمال شوند. سئو یا بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو اصطلاحی است که برای توصیف مجموعه ای از فرایندها به منظور ارتقا رتبه سایت در موتورهای جستجو استفاده می شود.

 • توجه به این نکته نیز حائز اهمیت است که فعالیت های سنتی بازاریابی آنلاین و آفلاین می‌توانند به طور غیرمستقیم بر بسیاری از عوامل فوق تأثیر بگذارند.
 • وقتی به یک استراتژی گسترده‌تر فکر می‌کنید، فروم‌ها می‌توانند ارزش زیادی به کسب و کارتان اضافه کنند.
 • هر‌گونه اقدامی بر روی سرعت وبسایت، بررسی میزبانی و بهبود آن، کلمات کلیدی مرتبط با محتوا، ایجاد Content مناسب، بهینه‌سازی طراحی آن و… که در درون وب سایت انجام می‌شود را، “On-Page SEO” می‌نامند.
 • بازاریابی محتوا هم تکنیک درون صفحه و هم سئو off page را در https://bestbacklink.top/ بر می گیرد.
 • در صورت استفاده از روش‌های سئو کلاه سیاه برای سئو آف پیج، با ریسک بسیار بالایی از لحاظ پنالتی شدن سایت مواجه خواهید شد.
 • افزایش انبوه چنین پیوندهایی به تدریج به رشد اهمیت منبع در اینترنت (از دیدگاه موتورهای جستجو) کمک می کند، منجر به افزایش تعداد نظرات مثبت در مورد برند، ترافیک سایت و افزایش بازدیدکنندگان می شود.

سئو خارجی چیست؟ حاوی نکات طلایی آف پیچ منتوریکس

GMB روی وب سایت شما نیست و نباید فراموش کنید که تمام تلاش خود را روی سئو خارجی وب سایت خود متمرکز کنید. کاربران دوست ندارند هنگام بازدید از سایت شما به سایر صفحات هدایت شوند یا صفحه 404 را ببینند. اگر لینک خارجی شما با تغییر URL مواجه شده باشد، کاربر به صفحه مورد نظر راهنمایی نمی‌شود. استنباط Moz این است که پروفایل Google My Business بهینه شده، مهمترین عامل برای رتبه بندی در نتایج “snack pack” و چهارمین عامل مهم برای جستجوی عادی و ارگانیک محلی می‌باشد. با وجود اینکه روش های نامعتبر متفاوتی برای بک لینک گرفتن وجود دارد (مثلا خریدن آن)، به طور کلی یافتن لینک های با کیفیت بالا کار سختی است. معمولاً افراد به محتوا لینک نمی‌دهند، مگر اینکه برای بازدید کنندگان آن ها ارزش داشته باشد.

سئو off-page چیست؟

بسیاری از وبسایت‌هایی که خدمات تبلیغات و رپرتاژ را ارائه می‌دهند، به شما اجازه یک تا سه لینک را می‌دهند. شما براساس نوع استراتژی خود، لینک‌ها را مشخص می‌کنید تا در زمان انتشار محتوا، کاربران هدف بر روی لینک‌ها کلیک کرده تا هم از خدمات شما استفاده کنند و هم رتبه سئوی شما را بهبود بخشند. تنها تفاوت واقعی بین منشن با لینک و منشن بدون لینک این است که اولی قابل کلیک است و می تواند منجر به ترافیک ارجاعی بیشتری شود.

مشاوره سئو حرفه ای برای کسب و کارها

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.