عکس های جاسوسی پورشه 718 باکستر برقی به نظر می رسد Active Aero را آشکار کند

پورشه در حال حاضر سومین خودروی الکتریکی خود را آماده می کند. دو 718 کیمن و با،تر حدود دو سال تا ورود فاصله دارند، اما ع،‌های جاسوسی جدید آزمایش‌های کانورتیبل را در اسپ،ا ثبت ،د.

718 با،تر برقی حتی با پیشرانه جدید نیز نسبت های موتور وسط خود را حفظ خواهد کرد. ع،‌ها نشان می‌دهند که EV بسیار شبیه خودروی فعلی است، اما استتار فریبنده جزئیات ظاهری ظریف‌تری را پنهان می‌کند. در جلو، دریچه های ورودی تقلبی به نظر می رسد که دریچه های آیرودینامیکی فعال را پنهان می کنند. ع، های جاسوسی قبلی 718 را با لت های بسته در پشت استتار نشان می داد. با این حال، لت ها در ع، های جدید باز هستند و رادیاتورهای پشت خود را آشکار می کنند.

پورشه ورودی های جانبی معمولی 718 را پوشش داد، که با پیشرانه الکتریکی مورد نیاز نیستند. در عقب، ،وجی اگزوز تقلبی در کنار سپر عقب شلوغ بیرون می‌آید و استتار زیادی در اطراف چراغ‌های عقب وجود دارد. مدل جدید 718 بر روی یک پلتفرم اختصاصی سوار خواهد شد در حالی که معماری Premium Platform Electric زیربنای Macan EV است. پورشه باتری را کم و بین محورها در 718 نصب می کند که به مهارت هندلینگ آن کمک می کند.

ع، های جاسوسی جدید پورشه 718 با،تر برقی
ع، های جاسوسی جدید پورشه 718 با،تر برقی این خودروساز سال گذشته پیش نمایش 718 الکتریکی را با کانسپت Mission R انجام داد. پورشه آن مدل را با یک موتور دوگانه بسته بندی کرد و به آن سیستم چهار چرخ محرک و 1073 ، بخار (800 کیلووات) قدرت داد. خودتان را هیجان زده نکنید و انتظار چنین قدرتی را در نسخه تولیدی داشته باشید زیرا مشخص نیست که واقعاً چقدر ، بخار و گشتاور خواهد داشت. با این حال، پورشه احتمالاً 718 را در هر دو پیکربندی دیفرانسیل عقب و چهار چرخ محرک ارائه خواهد کرد که برای اولین بار برای این مدل است. این می تواند برای قابلیت عملکرد آن قابل توجه باشد.

ع،‌ها هنوز به وضوح فضای داخلی خودرو را ثبت نکرده‌اند. تصاویر بیرونی جدید نمایی از کابین را نشان می‌دهند که خودروساز را نشان می‌دهد که داشبورد را زیر یک ورقه پنهان کرده است. ما انتظار داریم پورشه کابین را با حداقل دو صفحه نمایش و چند دکمه پر کند.

18 ع، ها

ع، جاسوسی Porsche 718 Boxster EV Front View

تولید برقی 718 کیمن و با،تر قرار است در اوا، سال 2024 آغاز شود. این دو خودروی برقی باید برای مدل 2025 به فروش برسند و احتمالاً در سال 2023 عرضه خواهند شد. پورشه تا اوا، دهه 911 برقی را روانه بازار نخواهد کرد.


منبع: https://www.motor1.com/news/622499/electric-porsche-718-spy-aero/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.