لامبورگینی هوراکان استراتو در دوربینی با استتار بد بو گرفت


لامبورگینی در حال کار بر روی حداقل آ،ین نسخه نهایی هوراکان قبل از جایگزینی این ابرخودرو با یک مدل جدید است. ما به درستی می د،م که خودروساز ایتالیایی برنامه هایی برای برداشت ماجراجویانه تر از این مدل دارد و ما یک ویدیوی جاسوسی جدید با ، خشمگین داریم تا با شما به اشتراک بگذاریم. آمده است از واری، بر یوتیوب و نمونه آزمایشی هوراکان استراتو را به ما نشان می دهد.

نسخه ارتقا یافته این ابرخودرو به طور رسمی در جولای امسال تایید شد و شرکت مستقر در Sant’Agata Bolognese اکنون در مراحل پیشرفته توسعه است. این خودروی آزمایشی در نزدیکی کارخانه این برند گرفتار شده بود و دور بدنه آن یک استتار رنگارنگ پوشیده بود. با وجود این مبدل، چیزهای جالبی وجود دارد که باید به آنها اشاره کرد.

ع، جاسوسی جدید لامبورگینی هوراکان استراتو

15 ع، ها

اول، در ،مت جلو، به نظر می رسد که مدل تولیدی از طراحی مفهومی استراتو به دقت پیروی خواهد کرد. این با طراحی بخش پایین سپر که در آن یک فرم ذوزنقه ای استتار شده مشهود است. در خودروی مفهومی، این ،مت دارای یک پانل آلومینیومی محافظ بود که در پایین سپر قرار داشت.

همچنین قوس چرخ های کشیده قابل مشاهده است. ما نمی د،م که آیا آنها همان فرم و اندازه کانسپت Sterrato را خواهند داشت یا خیر، اما می د،م که آنها چرخ هایی با قطر حداقل 20 اینچ را پنهان می کنند. ع،‌های جاسوسی قبلی نشان داده‌اند که این وسیله نقلیه دارای یک کاپوت بزرگ در پشت است.

هوراکان استراتو بر اساس هوراکان اوو ساخته خواهد شد، اما تغییرات قابل توجهی برای من، تر ، آن برای خارج شدن از جاده های آسفالته انجام خواهد شد. اینها شامل یک سیستم تعلیق بلند شده در حدود 1.85 اینچ (47 میلی متر) است که می تواند تایرهای بزرگ با دیواره های ضخیم تر را در خود جای دهد. V10 آزمایش شده و آزمایش شده لامبورگینی پشت صندلی ها می نشیند و نیرو را به هر چهار چرخ می فرستد.

اگر صحبت از کارخانه شد، کانسپت استراتو نسخه ای از V10 با قدرت 640 ، بخار داشت. انتظار می‌رود سیستم AWD لامبو که با بردار گشتاور و سیستم‌های فرمان تمام چرخ تکمیل می‌شود، بخشی از این بسته باشد. به زودی بیشتر می د،م که هوراکان استراتو چه زم، به طور رسمی و کامل خود را معرفی می کند.


منبع: https://www.motor1.com/news/611188/lamborghini-huracan-sterrato-spied-video/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.