مرسدس AMG GLA 45 فیس لیفت اسپید با حداقل استتار

همین هفته گذشته شاهد GLA 35 بودیم و ع، های پیوست شده در زیر نسخه قدرتمندتر این کراس اوور را به تصویر می کشند. خوشبختانه، استتار زیادی ندارد و به راحتی می‌تو،م مشاهده کنیم که تغییرات ظاهری در مقایسه با مدل فعلی به حداقل می‌رسد. بدیهی است که این یک تغییر نسل کامل برای کراس اوور سریع نیست، بلکه یک فیس لیفت برای تازه نگه داشتن خودرو برای چند سال دیگر قبل از عرضه یک جانشین است.

در داخل کابین نیز تغییرات حداقلی خواهد بود. ما می د،م که یک فرمان جدید روی تمام نسخه های GLA نصب خواهد شد و ممکن است نسخه جدیدی از نرم افزار سرگرمی MBUX این شرکت وجود داشته باشد.

در ،مت جلو، فویل استتاری وجود دارد که روی فاسیا را می پوشاند و به ما اجازه نمی دهد طراحی نهایی سپر را ببینیم. با این حال، از ع،‌های جاسوسی قبلی می‌د،م که چراغ‌های جلو کمی بازطراحی شده و سپر دارای منافذ هوا با شکل جدیدی خواهد بود. اینها با مواردی که در GLA 35 دیده می شوند متفاوت خواهند بود زیرا GLA 45 به هوای بیشتری برای موتور و ترمزها نیاز دارد.

استتار زیادی در پشت وجود ندارد، اگرچه چراغ های عقب پوشیده شده اند. این احتمالاً نشان می دهد که گرافیک داخلی آنها می تواند اصلاح شود. ما انتظار ارتقاء بصری دیگری در پشت را نداریم، به این م،ی که آرایش لوله اگزوز چهارگانه برای مدل فیس لیفت بدون تغییر باقی خواهد ماند.


منبع: https://www.motor1.com/news/605720/mercedes-gla-45-facelift-spied/

در قدرتمندترین نسخه، GLA 45 در حال حاضر حدا،ر توان ،وجی 416 ، بخار (310 کیلووات) و 369 پوند فوت (500 نیوتن متر) گشتاور دارد که از یک موتور 2.0 لیتری توربوشارژ به دست می آید. این اعداد احتمالاً برای مدل بازطراحی شده بدون تغییر باقی می‌مانند، اگرچه ممکن است تغییرات کمی در نقشه‌برداری موتور وجود داشته باشد تا باعث شود که کارخانه سرزنده‌تر شود. قدرت از طریق یک گیر،س هشت سرعته اتوماتیک به هر چهار چرخ می رسد.

ع، جاسوسی Mercedes-AMG GLA 45

17 ع، ها

مرسدس بنز در حال حاضر در حال کار بر روی یک به‌روزرس، برای خانواده GLA-Cl، است و ما قبلاً تعدادی از نمونه‌های اولیه را در جاده‌های عمومی آزمایش کرده‌ایم. امروز، مجموعه جدیدی از ع،‌ها با قدرتمندترین عضو خط تولید، ی،ی AMG 45 کامل، داریم.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.